اولین کنفرانس بین المللی علوم جغرافیایی

توجه گسترده امروزی به علوم جغرافیایی در بخش های طبیعی و انسانی و ضرورت شناخت ابعاد مختلف و عمیق آن در زندگی جوامع انسانی، مساله ای است که اهمیت این موضوع را بیشتر می کند. علی رغم پژوهش ها و مطالعات صورت گرفته در این بخش ها، ابعاد وسیع آن ایجاب می کند تا پرداخت و تعمق هر چه بیشتری در این موضوع صورت گیرد.
لذا در این راستا و با ياری خداوند متعال موسسه عالی علوم و فناوری خوارزمی شیراز جهت تحقق اهداف بلند مدت پژوهشی خود و توسعه هر چه بیشتر ارتباطات علمی بین پژوهشگران کشور و ایجاد محیط مناسب برای برقراری ارتباطات علمی و تبادل افکار، اولین کنفرانس بین المللی علوم جغرافیایی(ICGS2015) را در تاریخ ۱۵ مردادماه ۱۳۹۴ برگزار می‌نماید. لذا از اعضای هيأت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، پژوهشگران و دانشجويان تحصيلات تکميلی جهت شرکت در اين سمينار صميمانه دعوت به عمل می‌آيد. شایان ذکر است کلیه مراحل عضویت در سامانه ، ارسال مقالات، و پرداخت هزینه­ های واریزی به صورت Online و از طریق وب ­سایت همایش صورت می­ گیرد.

اهداف کنفرانس:

ایجاد همگرایی بین گرایش ها و رشته های مختلف علوم جغرافیایی
ایجاد بستری مناسب جهت آشنایی دانشجویان و اساتید دانشگاه ها با آخرین نوآوری‌ها و دستآوردها در عرصه علوم جغرافیایی.
ایجاد ارتباط و فراهم آوردن بستری مناسب جهت تعاملات علمی
ارتقاء سطح دانش محققین، دانشجویان از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی.
فراهم سازی محیطی مناسب جهت عرضه آخرین دستاوردهای علمی کشور در زمینه علوم جغرافیایی.
فراهم ساختن زمینه ای جهت بروز، رشد مستمر و استفاده بهینه از پتانسیل های موجود در میان اساتید، دانشجویان و فرهیختگان دانشگاهی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *